O mnie

Mam na imię Adam, mieszkam we Wrocławiu i dobrze się tu czuję. W związku z tym niewykluczone, że niektóre wpisy będą dotyczyć bardzo lokalnie mojego miasta.

Temat finansów osobistych to mój konik. Lubię o finansach czytać, lubię coś policzyć, przekalkulować, porównać. Nie boję się matematyki finansowej. Nie narzekam, kiedy skrzynkę pocztową zapełniają mi oferty różnych produktów finansowych - przeciwnie, otwieram i czytam. Zaglądam nawet chętnie do folderu "Spam". Wyrażam zgody marketingowe chętnie i chętnie rozmawiam później z konsultantami wszelakiej maści infolinii. Klikam w reklamy, sprawdzam co i w jaki sposób jest reklamowane.

Postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami w temacie finansów i stąd pomysł na bloga. Poziom wiedzy ekonomicznej w naszym społeczeństwie niestety wciąż jest dość niski. Nie mam utopijnych wizji, że mój blog to zmieni radykalnie, aczkolwiek... Mam też nadzieję, że dzięki blogowi sam jeszcze wiele się nauczę (nie tylko o pieniądzach). Na chwilę obecną mogę tylko powiedzieć, że cieszy mnie niezmiernie ten krok, który wykonałem tzn. przejście z pozycji biernego użytkownika Internetu na stronę aktywną, kreującą treść (miejmy nadzieję wartościową).

Efektem ubocznym prowadzenia bloga jest to, że zaczynam zagłębiać się w świat tworzenia stron www. W dość krótkim czasie przeczytałem sporo o HTML, CSS, CMS i innych takich, które wcześniej były dla mnie niezrozumiałymi skrótowcami. No i zaczynam eksperymentować. Coś co było kiedyś czarną magią, nie jest już takie czarne, jest ciekawie.... sam nie wiem, w którym kierunku to pójdzie, zobaczymy.


Kontakt do mnie: poproszetrzygrosze@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz