poniedziałek, 19 maja 2014

"Ranking" - wydanie pierwsze.


Oto pierwsze wydanie mojego specyficznego rankingu "jednopozycyjnego". Więcej na temat rankingu możesz poczytać w zakładce "Ranking jednej lokaty".

Zwycięzcą na dziś jest propozycja Ideabanku pod wdzięczną nazwą "Lokata Pro". Produkt oferuje oprocentowanie na poziomie 3,75% brutto w skali roku. Okres lokaty wynosi 4 miesiące.
Lokatę można założyć bez wychodzenia z domu, czyli wystarczy dostęp do internetu. Jedyny warunek dotyczy kwoty lokaty (minimum 1000zł) i faktu iż muszą to być nowe środki.

IDEABANK - 3.75%


IdeaBank pozycjonuje się jako bank dla firm, ale obsługuje również osoby fizyczne. Instytucja jest częścią Grupy Kapitałowej Getin Holding kojarzonej przez niektórych, i słusznie, z osobą Leszka Czarneckiego. Na forach internetowych hasło Getin wzbudza często bardzo negatywne emocje (chyba ze strony rozczarowanych klientów). Osobiście miałem okazję posiadać w IdeaBanku parę lokat i nie mam w związku z tym negatywnych doświadczeń. Swego czasu IdeaBank oferował bardzo korzystne oprocentowanie lokat i również obecnie od czasu do czasu do tego powraca. Uwaga: Jeśli ktoś nie korzystał jeszcze z usług tego banku to ma do schwytania jeszcze lepszą wisienkę: lokatę dla nowych klientów z oprocentowaniem na poziomie 4,5% w skali roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz